radowanie

Autor: Piotr Zernia, Gatunek: Poezja, Dodano: 03 maja 2015, 21:51:47

źli od kiedy odgryźli
ostatnio - nogę

i ostatnią rękę
poznali etskhrtjientkę

do dołu zajrzeli;
a tam narobione w paski
golaski
cipa
cip cip cipa!

Komentarze (5)

 • każdy człowiek potrzebuje czasu na oswojenie z sytuacją,nieprzewidzianym bądź nadzwyczajnym wydarzeniem,jeden potrzebuje go więcej,drugi mniej.
  noga kogoś bliskiego może wywołać emocje - różne emocje,lecz czas potrafi je diametralnie zmienić. po latach może być bezcennym skarbem, jak ostatnia ręka wiele dobrego i złego można odnaleźć w tym wierszu, ale nie tylko,przede wszystkim można go interpretować w zależności od posiadanej
  wiedzy, doświadczenia i poglądów - i chyba o to chodzi, by cipa leżała
  rozwarta jak dziób pisklęta

 • Jestem pod wrażeniem spostrzeżeń. W samej rzeczy zawartość skojarzeniowa tekstu jest bardzo szeroko rozłożysta znaczeniowo zarówno w przerzutniach, jak i w awangardzie metaforycznej. Bardzo pięknie Pani rozstrzygnęła katastroficzne tło ujawnione na draperii wynaturzonych zdarzeń w zaistnieniu poetyki nadrealnego przekazu skrótem wyższego IQ.
  Doskonały zgrzyt w zaworach odetkania z przeplotem wprost poprzez przerzutnię dwukrotnie sadzoną aż do cipy. Ma Pani znakomite wyczucie podskórnych treści zawoalowanych w płaszczyźnie trzeciej kolejnych warstw zdarcia w adaptacji pojęć do myśli jednolitej i ponownie rozbitej w wielość.
  Oczywiście, że rozwartość jest koniecznością zaistniałą w transpozycji zmieszania potarganych światów, sublimat poezji kroczy z kroczy.

 • czas wyciągnąć nogi z dupy
  wychodzicie naprzeciw nieznanej
  gwiazdy spadają
  wypowiedzcie życzenie
  które się nie spełni
  kosmos drży jak jelito grube
  będzicie wysrani na pewno bez skafandrów
  w nicość

  cipa jest w innym wymiarze
  niedostępna dla waszej rasy
  nicość was woła dupskiem bawoła
  golasy

 • Jak ten bruk, na który spadł fortepian Szopena. Też może być, z tym, że jestem zdecydowanie za dostępnością cipy w każdym wariancie. Zawsze jest wtedy pogrzebać w ludzkim materiale narządkiem.

 • Najuprzejmiej przepraszam, czy ktoś jeszcze chciał kurwa coś dopisać?, bo zamykam.
  Miłych snów i ruchanka w trakcie!

Musisz być zalogowany, żeby dodawać komentarze. Zaloguj się
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się